Hugo Boss Intense: moje oblíbená vůně na večer

15. prosince 2010Napsala: Recenzentka

 
parfém hugo boss intense

Parfém Hugo Boss Intense jsem si poprvé koupila už v roce 2003, kdy se dostal na trh. Od té doby se k této velice žensky působící vůni stále vracím. Nové balení kupuji už v okamžiku, když se tenčí zásoby té starší.

Takže, jaký dojem na mě vůně udělala? Hugo Boss Intense je přirozeně dráždivá, podmanivá a je to přesně ta vůně, se kterou v davu rozhodně vyniknete. Smyslnost, hřejivost a vášeň vyjadřuje samotný flakon – rudá barva, která postupně přechází v černou a připomíná hořící plamen.

Nejvýraznější jsou květiny a koření

Neustále popisuji pocity, ale zapomínám napsat, jak parfém Hugo Boss Intense voní. Na úvod vás zaujme hřejivá směs několika koření a exotický kumquat. To vše vystřídá poměrně výrazné aroma vanilkové orchideje, turecké růže a jasmínu, které reflektují vnitřní sílu a eleganci vůně. Na závěr se předvede kombinace několika dřevitých esencí (maorské santalové dřevo), pižma a ambry.

Hugo Boss Intense je skutečně silná

Je to vůně dlouhotrvající, spousta žen si ji oblíbila spíše na večerní příležitosti. Je také dost vhodná pro chladné zimní období. Není potřeba to s nanášením této vůně přehánět – zde platí, že méně je někdy více.