Postřehy k parfému Hugo Boss Hugo Woman

14. prosince 2010Napsala: Recenzentka

 

O parfému Hugo Boss Hugo Woman jsem se zmínila v recenzi na Boss Woman. Hugo Woman na rozdíl od Boss Woman není výrazně laděna do ovocných tónů. Je to jednoduchá vůně s nádechem vodních květin. Hugo Woman je jedna z prvních vůní od Hugo Bosse. Na trh byla předvedena v roce 1997.

První pocity po přivonění? Nezávislost a rozhodnost. Naproti tomu jemnost a nevinnost :-) Zpočátku ucítíte svěžest zeleného jablka, květů papáje, skořici, dále mech a vodní rostliny, které jsou v hlavě parfému nejvýraznější a doprovází ho až do samého vyprchání. Srdce parfému je sladké a teplé díky kombinaci jasmínu, bílé lilie, florentského kosatce s přídechem ovoce. Vůni zjemní a finální podobu dodá smetanový květ vanilky a santalové dřevo.

Hugo Boss Hugo Woman je mi sedne téměř vždy. Ať jdu do práce, jen tak ven za nákupy nebo na večerní povyražení. Rozhodně nepůsobí lacině a přesto, že je na trhu již 13 let, je stále velmi oblíbenou dámskou vůní.

A na konec opět upozorním na zaměnitelnost názvů Hugo Woman a Boss Woman. I když se jmenují podobně (zvláště když napíšeme celý název včetně značky Hugo Boss), jde o dvě zcela rozdílné vůně. Budete-li si některý z těchto parfémů kupovat, pozor na to!